VIP 104 Sinema Koltuğu

LOVE SEAT

VIP Sinema Koltuğu Teknik Özellikler

.     

            En üst düzeyde konfor, lüks işlevsellik ve üst düzey tasarıma sahip kusursuz lüks oturma efekti, Makroseat tarafından gerçekleştirilen her  sinema oturma çözümünün arkasında gizlidir.  ileri teknoloji, özel eğlence alanında anın trendi dediğimiz şey için mükemmel bir karışımdır: özel sinema ve ev sinemaları için üretiyoruz

             Makroseatin tamamen ev sineması , özel sinema salonları ve tiyatrolar için ürettiği  yatar koltuklar, sadece sade ve konforlu bir sinema koltuğu olmaktan öte, sadece  yüksek kaliteli tasarımı ve sofistike malzemeleriyle değil, aynı zamanda kişiye özel konseptinin münhasırlığıyla da karakterize ediliyor. renk seçimi gibi her parçanın, malzeme ve terbiye.

            Yaslanabilir oturma pozisyonları, geri çekilebilir ayak dayamaları, lüks deriler ve  kumaşlar gibi malzemelerin yumuşaklığı nedeniyle koltuk sırasında en iyi dinlenme hissini verecek şekilde tasarlandıklarından lüks konsepti bu VIP sinema koltuklarında bulunabilir. İşlevselliğe özel önem verilmiş   birinci sınıf aksesuarlarla geliştirmek için özel çaba sarf edilmiştir. VIP sinema koltuğunun temel özellikleri şu şekilde özetlenebilir:

  1. Lüks
  2. Konfor
  3. Fonksiyonel
VIP Sinema Koltuğu

Kalite ve Güvenin adresi

01.

Profesyonellik

Alanında uzman ve yetişmiş personelimizle sizlere profesyonel şekilde hizmet sunuyoruz.

02.

Bütçe Dostu

Bütçe dostu fiyat politikamız ile size en ekonomik fiyatlarla ürünlerimizi sunuyoruz.

03.

Servis Garantisi

Servis garantimizle her an yanınızdayız. Ürünlerimizin hepsi firmamızın garantisi altındadır.

04.

Kalite

Kalite hiç bir zaman tesadüf değildir. Tüm ürünlerimiz Avrupa standartlarında yüksek kaliteye sahiptir.

Scroll to Top