MS 013 Konferans Koltugu

MS 013 Konferans Koltuğu Teknik Özellikler

MS 013 Konferans Koltuğu ile ilgili detaylı bilgiler verilmiştir.
                 Sırt ve Oturak üniteleri ünitesi  içten metal karkaslı 55 Kg/m3 (ISO845) yoğunluğunda uluslar arası alev almazlık (ISO3795) ve kalıcı defermosyan (ISO1856)   standartlarına uygun su bazlı poliüretan malzemeden imal edilirler.
Kalıplardan alınan sırt ve oturak üniteleri kumaşla giydirilir. Oturak ünitesi kullanım dışı kaldığında,içten yay sistemi ile kapanabilir özelliklidir.Kumaş giydirilen Sırt ve Oturak ünitelerinin arkasına cilalı kontraplaktan kapaklar kapatılabilir.
Sürtünmeye karşı dayanıklılık, solmazlık özelliklerine sahip 180-200 gr/m2 ağırlığında, sürtünme   haslığı 30.000 devir üzerinde, %100 polyester kumaşlar kullanılır .
                Koçaklarda  metal karkaslı, kumaş veya cilalı ahşap kaplı dekoratif   kutu kullanılır. Kolçakların üzerine, Masif  kol dayama ünitesi entegre edilir.
                Sırt ve oturak döşemeleri özel şekillendirilmiş çift çelik profil taşıyıcı ayak üzerine inşa edilmiştir. Metal gövde kaynak işlemleri gaz altı kaynağı ile yapılmış olup birleşme yerlerinde sürekli kaynak sistemi uygulanır. Tüm metal aksam   elektrostatik 80 mikron ± 10 kalınlığında toz boya ile boyanmaktadır.

Kalite ve Güvenin adresi

01.

Profesyonellik

Alanında uzman ve yetişmiş personelimizle sizlere profesyonel şekilde hizmet sunuyoruz.

02.

Bütçe Dostu

Bütçe dostu fiyat politikamız ile size en ekonomik fiyatlarla ürünlerimizi sunuyoruz.

03.

Servis Garantisi

Servis garantimizle her an yanınızdayız. Ürünlerimizin hepsi firmamızın garantisi altındadır.

04.

Kalite

Kalite hiç bir zaman tesadüf değildir. Tüm ürünlerimiz Avrupa standartlarında yüksek kaliteye sahiptir.

Scroll to Top