MS 003 Konferans Koltuğu

 

MS 003 Konferans Koltuğu Teknik Özellikler

Konferans Koltugu Sırt ve Oturak üniteleri ünitesi  içten metal karkaslı 55 Kg/m3 (ISO845) yoğunluğunda uluslar arası alev almazlık (ISO3795) ve kalıcı defermosyan (ISO1856)   standartlarına uygun su bazlı poliüretan malzemeden imal edilirler.     

Kalplardan alınan sırt ve oturak üniteleri komple kumaşla giydirilir. Oturak ünitesi kullanım dışı kaldığında, içten yay sistemi ile kapanabilir özelliklidir.        

Konferans Koltuğu Sürtünmeye karşı dayanıklılık, solmazlık özelliklerine sahip 1800-200 gr/m2 ağırlığında, sürtünme haslığı 30.000 devir üzerinde, %100 polyester kumaşlar kullanılır .    

Koçaklarda içten metal karkaslı, kumaş döşenmiş dekoratif  ahşap kutu kullanılır. Tümüyle kumaş kaplanan kolçakların üzerine, Cilalı Ahşap kol dayama ünitesi entegre edilir.    

Sırt ve oturak döşemeleri özel şekillendirilmiş çift çelik profil taşıyıcı ayak üzerine inşa edilmiştir. Metal gövde kaynak işlemleri gaz altı kaynağı ile yapılmış olup birleşme yerlerinde sürekli kaynak sistemi uygulanır. Tüm metal aksam elektrostatik 80 mikron ± 10 kalınlığında toz boya ile boyanmaktadır.

Konferans koltuğu denilince akla Makroseat gelmesi sebepsiz değildir. Konferans koltukları tasarımları ve imalat için gerekli olan kalıpları fabrikamizda imal edilmektedir.Müşteri talepleri doğrultusunda Konferans koltuğu imalatı yapmaktayız.Koltukların üzerinde müşteri taleplerine göre ilave yapabiliriz.Yazı tablası,bardaklık,Ahşap kapak , Tek ayak, çift ayak , açık kol , kapalı kol gibi.MS 003 Konferans koltugu kolejler,üniversiteler , çok amaçlı salonlar ve konferans salonları için mükemmel bir seçimdir.

Ürünün Uygulama Örnekleri

Kalite ve Güvenin adresi

01.

Profesyonellik

Alanında uzman ve yetişmiş personelimizle sizlere profesyonel şekilde hizmet sunuyoruz.

02.

Bütçe Dostu

Bütçe dostu fiyat politikamız ile size en ekonomik fiyatlarla ürünlerimizi sunuyoruz.

03.

Servis Garantisi

Servis garantimizle her an yanınızdayız. Ürünlerimizin hepsi firmamızın garantisi altındadır.

04.

Kalite

Kalite hiç bir zaman tesadüf değildir. Tüm ürünlerimiz Avrupa standartlarında yüksek kaliteye sahiptir.

Scroll to Top